Neden Foxtatil.com?

Foxtatil.com; güven, sağlık ve mutluluk misyonu ile tatilcileri diledikleri seyahat ile buluşturuyor. İşini severek yapan ilgili personeli ve güçlü altyapısı ile Foxtatil.com her durumda sizlere en iyiyi sunmayı hedefliyor. Bu bağlamda 7/24 iletişim imkânı ve kapsamlı iletişim ağı ile firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyor. Tüm sorularınızı hızlı cevaplama, güvenli işlem avantajı, program değişiklikleri ve yeni kampanyalar ile ilgili her şey yüksek performanslı online sistemlerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde işliyor.

Aradığınız tüm tatil detaylarını kolaylıkla bulabileceğiniz, kolay kullanımlı ve geniş seçenekli listelerimiz sayesinde kahvenizi yudumlarken rüya tatilinizi bir tık ile programlamak isterseniz, doğru yerdesiniz!

Foxtatil.com Yurtiçi ve Yurtdışı Her Zaman Avantajlı

Foxtatil.com sizlere arzu ettiğiniz seyahat rotaları için hem uygun fiyat hem de konfor sağlar. Bununla birlikte gezmek ve görmek istediğiniz bölgelere özel açıklamalar, öneriler ve ipuçları paylaşır. Web sitemizi istediğiniz tüm lokasyonlar için ayrıntılı olarak inceleyip, tatil öncesi her konuda hazırlıklı olabilirsiniz. Tavsiye ve puanlama verilerimiz sayesinde pratik bir şekilde dileğiniz tatile ulaşabilirsiniz.

  • Sezon içi ve dışı anlaşmalı otellerimiz sayesinde çeşitli avantajlara sahip olursunuz;
  • Güvenli Erken Rezervasyon imkânları
  • Uzun ya da kısa süreli konaklamalar için İndirimli fiyatlar.
  • Kampanyalı paket fiyatlar ve paket ayrıcalıkları.
  • Her şey dâhil ve ek hizmetleri içeren tatil programları.
  • Yurtiçi ve yurtdışı tur programları.
  • Özel günler için konsept oteller ve organizasyon içerikleri.
  • Bilet hizmetleri ve ek ulaşım imkânlarına hesaplı ve güvenli seçenekler.


Rüya Tatilin Güvenilir Adresi

Herkesin rüya tatili farklıdır. Şehir stresinden uzaklaşmak, doğayla iç içe huzur dolmak kimisi için rüya tatil iken; eğlenmek, gezmek, bölgedeki her metrekareyi keşfetmek, aktif ve enerjik bir seyahat de aynı şekilde bir başkasının rüya tatili olabilir. Foxtatil.com müşterilerine tatil arzuları yönünde doğru yönlendirme ve doğru seçenekler sunar. Seyahatinizde iletişim ekibimiz sayesinde her zaman yanınızdayızdır.

Foxtatil.com; keşfetmek, yeni kültürlere, yeni lezzetlere yelken açmak isteyenleri; uygun dinamik bölgeler ile tanıştırır. Gürültüden uzaklaşıp orman havasını, doğanın sesini dinlemek isteyen tatilcilerini; huzur bulacakları, sakin bölgelere yönlendirir ve nokta atışı olacak tavsiyelerde bulunur. Puanlama, yorumlar, bölgeye dair ek bilgiler ile tatil planını en eksiksiz versiyonuna dönüştürür. Böylece hem markamız hem de dört gözle tatilini bekleyen müşterilerimiz karşılıklı olarak mutlu olur.

Haydi, hemen Foxtatil.com Online Rezervasyon seçeneklerini incelemeye başlayın ve oturduğunuz yerden belki de çok uzun süredir aradığınız ideal seyahat rotasını oluşturun. Erken rezervasyon seçeneklerimiz ile sunduğumuz indirimli fiyatları sakın kaçırmayın!Şirket Bilgileri:

YGZ Otelcilik Turizm Yatırımları San. ve Tic. Ltd. Şti.
Akdeniz Mah. 1340 Sk. Arslan Plaza No: 23 / 801  Konak / İZMİR
A - 8499 - Brendan Travel Turizm Seyahat Acentası

Telefon No: +90 (232) 424 04 90 / +90 (232) 999 70 20
Fax No: + 90 (232) 999 70 20 
E-posta: info@foxtatil.com

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres:

Firma Adı: YGZ Otelcilik Turizm Yatırımları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Odası: İzmir Ticaret Odası

Faaliyet Konusu: Turizm ve Seyahat acentacılığı kurmak ve işletmek, açılmış bulunan seyahat acentalarına ortak olmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, yurt dışından getirdiği turistlere ulaştırma, konaklama, gezi, spor ve eğlence imkanları sağlamak. Turizm amaçlı kara, hava taşımacılığı yapmak, turist transferleri gerçekleştirmek. Hotel, motel gibi turistik tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak veya başkalarına kiraya vermek ve 4.10.2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İş başlama tarihi: 24/08/2020 
Vergi Dairesi ve No: Konak / 9530795761