MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 Foxtatil Müşteri Hizmetleri olarak tek hedefimiz müşterilerimizin firmamız ile güven bağı oluşturması ve böylece gönül rahatlığı ile ihtiyaçları olan her tatil, etkinlik, toplu seyahat organizasyonu için markamız Foxtatil’i tercih etmesidir.

Bu bağlamda tek odağımız MİSAFİRLERİMİZİN MEMNUNİYETİDİR.

Her geçen gün artırdığımız ve iyileştirdiğimiz ek hizmetlerimiz dâhilinde, hem SATIŞ ÖNCESİ hem de SATIŞ SONRASI tüm misafirlerimiz ile özenle ilgileniriz.

Sizlere en iyi tatil tecrübesini yaşatmak için; misafirlerimizin görüş ve öneri geri dönüşleri, firmamız için oldukça önemlidir. Foxtatil Müşteri Hizmetleri Departmanı tüm geri bildirimleri detaylı bir şekilde inceler.

Tüm görüşlerinizi, isteklerinizi ve sorularınızı pek çok farklı kanaldan Foxtatil Müşteri Hizmetleri Departmanımıza iletebilirsiniz.  

0(850) 7070 369 numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilirsiniz ya da web sitemiz üzerinden ‘Biz Sizi Arayalım’ butonu ile size ulaşmamıza izin verebilirsiniz.

musteridestek@foxtatil.com e-mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimiz, talebiniz doğrultusunda, sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacak ve konu ile yakinen ilgilenecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…