FOXTATİL KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

FOXTATİL kalite, güven ve doğru bütçe belirleme politikalarını benimseyen; müşteri memnuniyeti odağından ödün vermeyen; yeni iş ortaklıkları ile her geçen gün büyüyen ve gelişen bir markadır. Bu bağlamda firmamız Foxtatil, turizm sektöründe hızla ilerleyen tüm gelişmeleri yakından takip eder ve güncel fırsatları müşterileri ile buluşturur. Seyahat planlama sürecinin her adımında misafirleri için titizlikle çalışır.

Toplu organizasyonların ve etkinliklerin planlamalarında ya da bireysel tatil planlamalarında; pek çok hizmeti, arzu halinde tek tek ya da toplu paket olarak düzenler ve isteğe özel, kişiselleştirilmiş seçenekler sunar.   

Sizi temsil etmenin bilinciyle güncel yenilikleri takip eden ekibimizle başarı odaklı hizmet anlayışını esas alarak canla başla çalışırız.

 

Bayi Toplantıları,

Eğitim Toplantıları,

Kongre Organizasyonu,

Ürün Lansmanları,

 

BAYİ TOPLANTILARI

Kurumsal beklentilerinizi karşılamak için ölçülebilir ve sonuç odaklı hizmet anlayışıyla çalışan ekibimiz sizlere en uygun planlamaları sizin için yapmayı hedefler.

 

EĞİTİM TOPLANTILARI

Kontrollü ve sistemli olarak sizler için çalışırız. Sizlere ilham veren eğitim modellerini ve katılımları en üst seviyede tutmayı amaçlarız.

 

KONGRE ORGANİZASYONU

Karşılıklı güven ilişkisini oturtmayı hedefleriz. Fark yaratan kongre deneyimleri yaşatırız.

 

ÜRÜN LANSMANLARI

Marka bilinirliliğini en üst seviyeye çıkartacak vurucu ve yaratıcı fikirler sunarız.

 

 

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz gelişmeye ve ilerlemeye kanalizedir. Tüm bu süreçler dâhilinde Foxtatil’in amacı; çalışanlarına, misafirlerine, iş ortaklarına ve turizm sektörüne olumlu katkılar sağlamaktır. Firmamız, Türkiye turizm sektörü içinde en verimli ve en başarılı konumlarda kalarak, en iyi hizmeti sunma ülküsündedir.

Vizyonumuza ulaşma yolunda, süreklilik ve kararlılık ile yüklendiğimiz misyonumuz da; aynı şekilde, misafirlerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile olan güven ve memnuniyet bağını içermektedir.

Misyonumuz; Misafirlerimize, güvenle, bizi tercih edecekleri ve ulaşacakları rüya tatillerini sunmaktır. İşini severek yapan ekibimizin emeklerini korumak ve buna değer vermektir. Çözüm ortaklarımız ile her zaman iş etiği dâhilinde ilişkilerimizi sürdürmek ve artırarak büyük bir başarı ağı oluşturmaktır.

FOXTATİL HİZMET BİRİMLERİ

Tüm hizmetlerimiz ve servislerimiz hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatleri kapsamaktadır.

Hizmet çeşitliliğimiz bireysel tatil organizasyonlarını kapsadığı gibi, toplu şekilde gerçekleştirilecek etkinlik ve türlü organizasyonları da kapsamaktadır.

• Ulaşım Birimimiz; Tüm havayollarını kapsayan uçak biletleme hizmeti vermektedir.

• Otel - Konaklama Birimimiz; Tatil ya da diğer organizasyonlar için, otel ve oda rezervasyon ya da satış işlemleri gerçekleştirmektedir.

• Transfer Birimimiz; Tüm havalimanlarından, duruma ve isteğe uygun, vip transfer hizmeti vermektedir.

• Kültür ve Rehberlik Birimimiz; İsteğe bağlı olarak, yapılan seyahatin bölgesinde uzmanlaşmış, özel rehber sağlama hizmeti vermektedir.

TATİL TERCİHLERİNİZ BİZİM FARKIMIZ İLE DAHA DA KOLAY

Foxtatil, kullanımı kolay web sitesi ve müşteri dostu otel portföyü ile misafirlerinin istediği her detayı bulabilecekleri bir organizasyon süreci hedefler.

İşini severek yapan Foxtatil uzman kadrosu, müşterilerin isteklerini dikkatle öğrenir ve bunların tam karşılığının turizm sektörüne aktarılmış planlarını hazır ederek tatilcilere sunar; hem misafirleri hem iş ortakları ile şeffaf, dürüst ve güven bağı içinde ilişkiler kurar.

Foxtatil, tüm geri bildirimleri ve eleştirileri önemser, bunların ışığında devamlı daha iyiyi, daha kaliteliyi bulmayı ve sunmayı amaçlar.

Foxtatil sadece hizmet öncesi değil sonrasında da müşterilerine her zaman destek verir. Müşteri Hizmetleri Departmanı, her daim, çözüm için hazırdır.

Firmamız her geçen gün büyüyen ağıyla devamlı gelişmekte ve turizm sektöründe sağlam adımlarla marka adını yükseklere çıkarmaktadır.

TATİL – ETKİNLİK SATIŞ İÇİN BİZE ULAŞIN

Foxtatil Web Sitesi; Kolay kullanımı ve detaylı filtreleme özellikleriyle aradığınız konaklamayı online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak tüm konaklama seçeneklerini karşılaştırabilir, seçtiğiniz tatili güvenli olarak web sitemizden satın alabilirsiniz. Güvenlikli ödeme seçenekleri ve güncel rezervasyon fırsatları devamlı yenilenmekte ve sitemize aktarılmaktadır.

Foxtatil Ofis; İletişim sayfamızdan, adreslerimiz üzerinden ofisimize ulaşabilirsiniz. Tüm planlama ve organizasyonlarınız için sizlerle görüşmeyi bekleriz. Aradığınız tatili bulmak için tüm personelimiz ilgiyle size yardımcı olacaktır.

Foxtatil Çağrı Merkezi; Arzu ederseniz 0(850)7070 369 nolu çağrı merkezimizi arayabilir, detaylı olarak görüşmeler sağlayabilirsiniz. Web sitemizde bulunan ‘Biz Sizi Arayalım’ imkanı ile size ulaşmamıza da izin verebilirsiniz. Tüm organizasyon ve seyahat planlarınız için çağrı merkezi çalışanlarımız ilgiyle size yardımcı olacaktır.

 

Ayrıca kurumsal@foxtatil.come-mail adresimiz üzerinden taleplerinizi ve iş ortaklığı çözümlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.